لباس ضدآب

خرید لباس ضد آب برای ورزش های زمستانی + قیمت 1403

لباس ضد آب برای ورزش های زمستانی

آیا می‌خواهید در روزهای بارانی پاییز و زمستان ورزش کنید؟ بهتر است لباس ضد آب برای ورزش های زمستانی را تهیه کنید. شما با تهیه یک لباس مناسب برای ورزش‌های زمستانی بهترین امکانات را برای یک ورزش سالم در هوای سرد و بارانی را فراهم می‌کنید.

قطعاً برای ورزش در روزهای زمستانی نیازمند لباس مناسب هستید؛ اما برای تهیه چنین لباسی باید به نکات مهمی توجه کنید و همچنین تمام اطلاعات برای لباس ورزشی موردنظر خود را داشته باشید. برای انجام خریدی هوشمندانه ما را همراهی کنید تا مناسب‌ترین گزینه را انتخاب کنید.

کاربرد لباس ضد آب برای ورزش های زمستانی

برای انجام برخی فعالیت‌ها در بسیاری از مکان‌ها، مشاغل و حتی رشته‌های ورزشی نیاز به پوشیدن لباس ضد آب احساس می‌شود. تنفس‌پذیری راحتی که لباس‌های ضد آب به ورزشکاران در حین استفاده می‌دهد، این امکان را فراهم می‌کند که حتی در مدت‌های طولانی با پوشیدن چنین لباسی احساس راحتی کنند.

برای ورزش در مکان‌هایی با آب‌وهوای برفی و بارانی پوشیدن لباس ضد آب برای ورزش های زمستانی کاملاً ضروری است. انتخاب لباس ضد آب ورزشی موردنظر خود را بر اساس شرایط خاص همان ورزش، شرایط آب‌وهوایی مکان ورزشی، جنس لباس انجام دهید.

به‌کاربردن چنین لباس‌هایی در ورزش‌های زمستانه مانع نفوذ آب به داخل لباس و در نهایت خشک ماندن بدن می‌شوند. اگر در تلاش هستید تا برای فروشگاه لوازم ورزشی خود به‌صورت عمده لباس ضد آب ورزشی فراهم کنید، توصیه می‌شود که از شرکت‌های تولیدی معتبر و بی‌واسطه خرید کنید.

ویژگی‌های لباس ضد آب برای ورزش های زمستانی

ورزشکاران در هر رشته‌ای که فعالیت می‌کنند، نسبت به شرایط محیطی همان رشته لباس مخصوصی را تهیه کرده و هنگام انجام فعالیت‌های ورزشی از آن استفاده می‌کنند. لباس‌های ورزشی متناسب با فصل باعث تعادل در تعریق بدن شده و قابلیت تبادل هوایی را ایجاد می‌کنند.

عدم نفوذ آب و رطوبت، دوام بالا، محافظت از بدن در برابر رطوبت، درزهای لبه‌دوزی شده، جنس الیاف ضد آب از ویژگی‌های لباس ضد آب برای ورزش های زمستانی هستند. تولید لباس ضد آب ورزشی برای هر رشته براساس شرایط آب‌وهوایی مخصوص به همان رشته طراحی می‌شود.

لباس ضد آب ورزشی به ورزشکاران این امکان را می‌دهد که لباسی متناسب با فرم بدن و اندازه استاندارد برتن داشته باشند تا محدودیتی در انجام فعالیت‌ها نداشته باشند. تنها نکته قابل‌توجه هنگام خرید درنظرگرفتن شرایط آب‌وهوایی در حین استفاده از لباس است که برای انتخاب لباس حائز اهمیت است.

لباس ضد آب مخصوص ورزش‌های زمستانی

ورزشکارانی که قصد ورزش در محیط‌های مرطوب دارند با تهیه لباس ضد آب برای ورزش های زمستانی با نوسانات شرایط محیطی راحت‌تر کنار خواهند آمد و با خیال راحت به تفریح خود می‌پردازند. گروهی از رشته‌های ورزشی و حتی فعالیت‌های تفریحی و ورزشی که نیازمند لباس ضد آب هستند، عبارت‌اند از:

اسکی

اسکی فعالیت ورزشی است که در مناطق کوهستانی و برفی با آب‌وهوایی سرد، مرطوب و بادی در فضایی باز انجام می‌شود. برای تحمل سوز سرما هنگام اسکی‌بازی لازم است لباس ضد آب برای ورزش های زمستانی را برای پوشیدن انتخاب کنید. این لباس عایقی برای بدن در برابر آب، رطوبت، باد و سرما است.

انعطاف‌پذیری، توانایی تنفس، بادگیر و ضد آب بودن از قابلیت‌های لباس‌ ضد آب مخصوص اسکی هستند. از دیگر ملزومات قابل‌توجه در تهیه لباس اسکی این است که به‌راحتی حرکت ورزشکار را پوشش دهد و مانع آزادی حرکت آن‌ها نشوند.

مناطق پوشیده از برف کوهستانی در ورزش اسکی حاکی از آن است که لزوماً استفاده از تن‌پوش به‌تنهایی برای جلوگیری از چسبیدن برف به بدن کافی نیست. استفاده از کلاه، دستکش و کفش ضد آب هم جزو لباس‌های ضد آب برای ورزش‌های زمستانی به‌حساب می‌آیند.

دوچرخه‌سواری

از جمله فعالیت‌هایی که باعث تعریق بیش از اندازه بدن می‌شود، می‌توان به دوچرخه‌سواری اشاره کرد. دوچرخه‌سواری هم به عنوان ورزش هم برای تفریح به سبب تعریق بدنی فراوان علی‌الخصوص در روزهای بارانی در مقابل سرما و رطوبت بیرونی نیاز به پوشیدن لباسی ضد آب دارد.

پوشیدن لباسی ضد آب با قابلیت تنفس بالا، سبک و بادگیر سبب می‌شود که بدن در برابر عوامل محیطی و تعریق داخلی محافظت شود و در نتیجه دوچرخه‌سواری راحتی خواهید داشت. هنگام خرید یک لباس ضد آب برای ورزش های زمستانی در دوچرخه‌سواری دست‌کش ضد آب را فراموش نکنید.

کوهنوردی

حضور در طبیعت، به‌خصوص قرارگرفتن در ارتفاعات که نوسانات آب‌وهوایی بسیار زیاد است، شرکت‌های تولیدی لباس ورزشی را به تلاش واداشته تا لباسی ضد آب مخصوص برای کوهنوردی طراحی کرده و از پارچه و الیافی متناسب با هوای کوهستان در تولید آن به‌کاررفته است.

تحمل فشار‌های جوی، ضد خراشیدگی، ضد سایش و ضد آب بودن از ویژگی‌های مهم لباس ضد آب کوهنوردی به‌حساب می‌آیند. در انتخاب لباس کوهنوردی دقت کنید تا لباس متناسب با فصل را خریداری کنید؛ زیرا بر اساس گرمی و سردی هوا لباس تولید می‌شود، تنها وجه مشترک در همه آن‌ها ضد آب بودن است.

پیاده‌روی

پیاده‌روی از تفریحاتی، شبه ورزشی است. بسیاری افراد که تمایل به تناسب اندام دارند، در فواصل زمانی منظم پیاده‌روی انجام می‌دهند. پیاده‌روی در فضای باز، فصل زمستان و در آب‌وهوای بارانی یا برفی فرد را ملزم به پوشیدن لباس ضد آب می‌کند.

تن‌پوشی ضد آب باعث می‌شود که تعریق درونی بدن در مقابل سرما و رطوبت خارجی کنترل شود. برای خشک ماندن پاها از ورود آب و گل‌ولای، استفاده از یک شلوار ضد آب بسیار ضروری است. در انجام فعالیت‌های ورزشی و حفظ سلامت جسمی داشتن لباس ضد آب برای ورزش های زمستانی توصیه می‌شود.

ماهیگیری

بسیاری برای گذراندن اوقات فراغت و حتی آرامش روح و روان فعالیت ماهیگیری را انتخاب می‌کنند. این فعالیت جذاب در محیطی کاملاً مرطوب انجام می‌شود؛ قطعاً پوشیدن لباس ضد آب برای ورزش های زمستانی لازم است. این لباس از موادی نظیر نایلون و یا گورتکس ساخته شده تا از ورود آب به درون آن جلوگیری کند.

علاوه بر سبکی، تنفس‌پذیری بالا و ضد آب بودن لباس‌های ضد آب ورزشی، قابلیت حرکت خوبی دارند و ماهیگیر می‌تواند به مدت زیاد با صبوری به ماهیگیری خود ادامه دهد. برای لذت‌بردن از تفریحات و فعالیت‌های ورزشی خود در انتخاب لباس متناسب با آن دقت کنید.

بهترین لباس ضد آب برای هوای زمستانی

فعالیت‌های بسیاری در فضای آزاد انجام می‌شوند و در روزهای پاییز و زمستان با آب‌وهوای بارانی یا برفی نیازمند پوشیدن لباس ضد آب هستند تا به خوبی فعالیت خود را به پایان برسانند. شرکت تولیدی جلال الماس کاسپین با ارائه طرح‌های عالی و باکیفیت خود سلامتی بسیاری را در برابر باد، باران و برف تضمین کرده است.

قدرت تحمل فشار آب و باد، جنسی مقاوم، طراحی فوق‌العاده و تنوع در طرح و مدل از ویژگی‌های محصولات شرکت تولیدی جلال الماس کاسپین هستند. تمامی محصولات همراه با رنگ و مدل آن‌ها در سایت ثبت شده و این خلاقیت در فروش غیرحضوری توسط شرکت تولیدی باتجربه انجام شده است.

سخن پایانی

افراد باید هنگام انجام فعالیت‌های ورزشی که در معرض باد، باران، برف و حتی ریزگردها قرار دارند، برای حفظ سلامت خود از لباس ضد آب برای ورزش های زمستانی استفاده کنند. برای خرید مطمئن و انتخاب جدیدترین مدل لباس‌های ضد آب طرح‌های موجود در سایت را بادقت بررسی کنید.

سؤالات متداول

  1. برای چه ورزش‌هایی لباس ضد آب لازم است؟

برای ورزش‌هایی نظیر پیاده‌روی، اسکی، کوهنوردی و دوچرخه‌سواری

  1. جنس لباس‌های ضد آب از چیست؟

لباس‌های ضد آب از دو نوع لمینتی و روکشی تولید می‌شوند.

  1. آیا لباس‌های ضد آب شرایط نگهداری خاصی دارند؟

بله شستشوی لباس طبق راهنمای روی لباس انجام شود و حتماً باید خشک شود.    

 

دسته بندی محصولات جلال الماس

لباس های ضدآب بدون چکمه

لباس های ضدآب متصل به چکمه

لباس های ضد اسید

بادگیر و شلوار چکمه شکاری لباس فوکا سرهم بدون چکمه
بادگیر و شلوار جلوباز لباس ضد اسید سرهم بادگیر و شلوار جلوباز
بادگیر و شلوار جلوبسته لباس ضد اسید جدا بادگیر و شلوار جلوبسته
بادگیر تک جلو باز بادگیر و شلوار ضد اسید دستکش ضد اسید
بادگیر تک جلو بسته شلوار چکمه دار مدل ابتالیایی دستکش ساق بلند ضد اسید
شلوار تک ضد آب شلوار چکمه دار لباس ضد اسید جدا
پانچو شلوار نشا کاری لباس ضد اسید سرهم
پالتو بارانی ضد آب
چکمه نشاکاری
دستکش ساق بلند لباس فوکا سرهم
انواع پیشبند لباس فوکا جلو سینه دار
فوکا مدل کویتی لباس فوکا بچگانه
فوکا کویتی با بادگیر جلوباز
فوکا کویتی با بادگیر جلوبسته
فوکا کویتی تک

لیست محصولات:

بادگیر و شلوار جلو بسته ضد آب
شرح
زیتونی سیر 0.45
سفید پشت آستری
سرمه ای D
زیتونی سیر D
زیتونی سیر آستر زنبوری D
زیتونی سیر مدل دو دکمه دمپاکش D
زیتونی طرحدار پشت زبرا
طرح استتار پشت زبرا 0.55
دوختی ضدآب شده سرمه ای پشت سفید
دوختی ضدآب شده سرمه ای پشت طوسی
دوختی ضدآب شده مشکی پشت طوسی
دوختی ضدآب شده مشکی پشت مشکی
دوختی ضدآب شده سرمه ای و مشکی پشت پلاستیک
بادگیروشلوار جلوباز
شرح
زیتونی سیر 0.45
سفید پشت آستری
زیتونی طرحدار پشت زبرا
زیتونی سیر D
سبز فسفری D ضد اسید 
طرح استتار پشت زبرا 0.55
سبز روشن RAW
دوختی ضد آب شده شبرنگ دار مشکی پشت مشکی
بادگیر تک جلو بسته
شرح
زیتونی سیر 0.45
زیتونی سیر 0.3
زیتونی طرحدار پشت زبرا
زیتونی سیر D
زیتونی سیر شبرنگ دار
طرح استتار پشت زبرا 0.55
طرح استتار پشت زبرا 0.55 شبرنگ دار
سرمه ای داخل نارنجی(پشت توری)
سبز روشن RAW
زیتونی سیر RAW
بادگیرتک جلوباز
شرح
زیتونی سیر 0.45
زیتونی سیر D
زیتونی طرحدار پشت زبرا
شلوار تک
شرح
زیتونی سیر 0.45
زیتونی سیر D
طرح استتار پشت زبرا 0.55
فوکا جلوسینه دار
شرح
سبز روشن Z
سبز سیر پشت زبرا 0.75
سبز سیر پشت زبرا 0.75 (فوکا پلاس)
فوکا جلوسینه دار طرح استتار پلاس
قرمز (هلال احمر)
زیتونی سیر RAW
سبز سیر RAW
شلوار چکمه دار
شرح
زیتونی سیر 0.45
سبز سیرآستر سبز
سبز سیرزبرا پلاس060
سرمه ای آجدار
سبز طرح لی
فوکا سرهم
شرح
سبز سیر 060 بدون چکمه
سبز سیر 060 با چکمه
سبز سیر 060 با چکمه + دستکش ضد اسید
سبز فسفری ضد اسید  D
فوکا مدل کویتی
شرح
سفید با بادگیر جلوبسته 0.30
زیتونی سیرD با بادگیر جلوبسته
زیتونی سیر0.3 با بادگیر جلوباز
زیتونی سیرD با بادگیر جلوباز
زیتونی سیرD بدون بادگیر
زیتونی سیر0.45 با بادگیر جلوبسته
زیتونی سیر0.45 با بادگیر جلوباز
زیتونی سیر با بادگیر جلوبازRAW
سبز روشن با بادگیر جلوبستهRAW
پالتو بارانی
شرح
سبز طرحدار پشت زبرا 0.5
سبز طرح لی جلوباز
طرحدار سفید و سرمه ای D
سرمه ای بدون شبرنگ
زیتونی سیر RAW
پانچو بارانی
شرح
پانچو بچه گانه
سفید گلدار
نارنجی پشت سفید
خفاشی نارنجی
پانچو زیتونی سیر
کوله دار نارنجی
نارنجی روشن
نارنجی شبرنگدار
نارنجی (سیر/عادی/کدر)
چکمه شکاری
شرح
طرح تکاوری
سبز
سرمه ای
زیتونی(خردلی)
مشکی داخل نارنجی
سبز داخل نارنجی
طرح استتار
محصولات نشاکاری
شرح
شلوار نشاکاری(کفه زرد)
چکمه نشاکاری سبز
چکمه نشاکاری قهوه ای
چکمه نشاکاری سبز کفه سبز
چکمه نشاکاری سبز کفه زرد
دستکش
شرح
دستکش ضداسید
دستکش ساقدار گلدار
پیشبند
شرح
پیشبند سفید 0.3
پیشبند دامپزشکی
روپوش دامپزشکی آستین دار
روپوش دامپزشکی بدون آستین
محصولات ضداسید
شرح
بادگیروشلوار جلوباز ضداسید
فوکاسرهمی ضداسید (بدون چکمه)

 

سایر مقالات:

خرید لباس مخصوص شکار از تولیدکننده – معرفی 7 مدل لباس شکار
راهنمای خرید لباس مخصوص طبیعت گردی برای 4 فصل سال
4 کاربرد مهم لباس ضد آب برای کارواش + قیمت و سایر ویژگی‌ها

 

دیدگاهتان را بنویسید